Істоти - приклади приведіть будьласкаНеістоти - приклад приведіть будьласка Загальні назви - приклад приведіть будьласка Власні назви - приклад приведіть будьласка Конкретні - приклад приведіть будьласка Обстрактне - приклад пр...

Істоти - приклади приведіть будьласка Неістоти - приклад приведіть будьласка  Загальні назви - приклад приведіть будьласка  Власні назви - приклад приведіть будьласка  Конкретні - приклад приведіть будьласка  Обстрактне - приклад приведіть будьласка  по 5 прикладів на кожну назву !  Люди помогите плизик
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
истоты- дитя,корова,ведмидь ,комар,балерина. не истоты- група,загин,вирус,рий,зграя. загальн.назв.-хлопець,добро,обид,час,простир. власн.назв.-Сумм,Орел,Земля,Урал,Кыив. абстрактные-сон,тыша,кохання,мыр,дружба. конкрет.назвы-степ,море,день,тыждень,Оксана.