It's hot today, pot on your hat! take off your jacket, it's hot! it's raining, it's raining,put on your coat! it's raining cats and dogs! it's sunny today, i'm wearing my hat! it's sunny, it's sunny today! it's raining,it's rai...

It's hot today, pot on your hat! take off your jacket, it's hot! it's raining, it's raining,put on your coat! it's raining cats and dogs! it's sunny today, i'm wearing my hat! it's sunny, it's sunny today! it's raining,it's raining, i'm wearing my jacket. so can i go out to play? Напишите пожалуйста русскими буквами.Только не перевод.Спасибо!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Итс хот тудэй,пут он ё хат!Тэйк оф ё джЭкет,итс хот!Итс  рэйнэн,итс рэйнэн,пут он ё коат!Итс рэйнэн кэтс энд догс!Итс сани тудэй,ай эм вэйаринг май хат!Итс сани ,итс сани тудэй! Итс рэйнэн, итс рэйнэн,ай эм вэйаринг май джЭкет.соу кэн ай гоу ту плэй