I’ve got two eyes, A mouth and a nose! I’ve got two feet, But I haven’t got toes! Two hands,two ears, And lots of hair! What am I? I’m a teddy

I’ve got two eyes, A mouth and a nose! I’ve got two feet, But I haven’t got toes! Two hands,two ears, And lots of hair! What am I? I’m a teddybear! помогите пожалуйста с произношением песенки этой русскими буквами. Спасибо!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ай хэв гот ту айс э мауф энд ноус ай хэв ту хэндсто иарс энд фит бат  ай хевент гот тойс ту хендс ту иарс  энд лотс оф хеар воат эм ай ай эм тедди беар