I’ve just watched a TV series about robots, their past and future. Robots are so cool! If only they could do my homework… ...What jobs would you like a robot to do at your home? What else can robots be used for? Do you find s...

  I’ve just watched a TV series about robots, their past and future. Robots are so cool! If only they could do my homework… ...What jobs would you like a robot to do at your home? What else can robots be used for? Do you find science fiction films interesting or not, and why
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я просто смотрел сериал про роботов, их прошлое и будущее. Роботы-это так здорово! Если только они могли бы сделать мою домашнюю работу... ...какие задания вы бы робота, который будет делать в вашем доме? Что еще могут ли роботы быть использованы для? Вы найдете Научно-фантастические фильмы интересные или нет, и почему.