Из двох людей ,що посварилися, винен той, хто розумніший ...А як на вашу думку???

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
обоє винні бо розумний не почав би сварку а мудрий у неї не вскочів би, А чим закінчится сварка? відповідно вони стали б ворогами, Але в світі завжди є сварки але ж і миритися треба! Усі діти коли посваряться з другом так уперто не хочуть вибачатися але розумна людина - перша вибачится!