Із двох міст, відстань між якими 480 км, одночастно назустріч один одному виїхали дв

Із двох міст, відстань між якими 480 км, одночастно назустріч один одному виїхали два автобуси. Швидкість першого автобуса 58 км/год, а другого на 4 км/год більша. Через скільки годин вони зустрінуться?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
РЕШЕНИЕ 1)  58 км/ч + 4 = 62 км/ч - скорость второго 2) 58 + 62 = 120 км/ч - скорость встречи (навстречу - сумма) 3) 480 км : 120 км/ч = 4  ч -  время встречи - ОТВЕТ