Із двох міст відстань між якими 500 км одночасно вирушили назустріч один одному два автомобілі.Швидкість одного автомобіля дорівнює 76 км/год.Яка швидкість другого автомобіля якщо відомо що через 3 год руху відстань між ними ст...

Із двох міст відстань між якими 500 км одночасно вирушили назустріч один одному два автомобілі.Швидкість одного автомобіля дорівнює 76 км/год.Яка швидкість другого автомобіля якщо відомо що через 3 год руху відстань між ними становила 128 км
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
76*3=228 проехал первый 500-128=372 проехали за 3 часа вместе 372-228=144 проехал второй 144:3=48 км/ч скорость второго