Із містечка вийшов турист зі швидкістю4км/год .Через 1год слідом за ним виїхав велосопедист зі швидкістю ,більшою в 2 рази .За скільки годин велоситедист наздожене туриста?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4 * 2 = 8 км/ч - скорость велосипедиста 4 * 1 = 4 км - расстояние между велосипедистом и пешеходом 4 : (8 - 4) = 4 : 4 = 1 час Ответ: через 1 час велосипедист догонит пешехода