Із останніх складів поданих слів утворить нові слова. Знайдіть серед них слово, що позначає невід,ємну складову українського дівочого національного костюма1) молоко-бюро-трамвай2) відро-гармаш-ручка3)ківі-рядно-кілочок4)колесо-...

Із останніх складів поданих слів утворить нові слова. Знайдіть серед них слово, що позначає невід,ємну складову українського дівочого національного костюма 1) молоко-бюро-трамвай 2) відро-гармаш-ручка 3)ківі-рядно-кілочок 4)колесо-віжки-култура 5) вушко-хутро-стіна
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3-віночок..................