Із-за тину пртвітно виглядає соняшник, а за хатою хвилюється золотий пшеничний лан. Пройшли перші травневі дощі і розгорнулося листя київських каштанів. Підкресліть члени речення. Спасибо.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Із-за тину ._ ._._._._ (обставина) привітно   ._._._._. (обстав) виглядає  ======= (присудок) соняшник _________ (підмет) а за хатою    ._._._._._  (обстав) хвилюється  ========= (присудок) золотий ~~~~~~ (означення) пшеничний  ~~~~~~~~~(означ) лан.  ___ (підмет) Пройшли  ========(присудок) перші  ~~~~~(означ) травневі  ~~~~~~(означ) дощі  ___ (підмет) і розгорнулося   ========(присудок) листя  ____ (підмет) київських  ~~~~~~~(означ) каштанів.  - - - - - - - (додаток)