Как будет на казахском; Спорт - это очень полезное дело.Люди которые занимаются с?

Как будет на казахском; Спорт - это очень полезное дело.Люди которые занимаются с??ортом Чувствуют всегда себя бодрыми и здоровыми. Люди всего мира любят спорт и игры .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Спорт бұл өте пайдалы іс. Спортпен шұғылданатын адамдар әрқашан өздерін ширақ және дені сау екенін сезінеді. Бүкіл әлем халқы спортты және ойындарды жақсы көреді .