Как будет по английский вот такие числа. 06:00 , 08:55, 11:50, 13:55, 14:55, 16:45, 19:20, 21:20, 23:00, 01:00, 02:55, 04:50 ЧАСОВ.

Гость
A few days 06:00 a cloak и все другие также
Гость
six o'clock; six a.m. five to nine ten to twelve five to two five to three quarter to five twenty past seven twenty past nine eleven o'clock; eleven p.m. one o'clock; one a.m. five to three ten to five