Как будет по татарски :Арский район, река Волга, город Чистополь,Черное море, тихий океан, село Рыбная Слобода,озеро Лебяжье, город Стамбул, поселок Юдино,Уральские горы, остров Ямайка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Арча районы, Идел елгасы, Чистай шәһәре, Кара диңгез, Тын океан, Балык Бистәсе авылы, Лебяжье күле, Стамбул шәһәре, Юдино бистәсе, Урал таулары, Ямайка утравы.