Как читается русскими буквами по английски этот текст : One Sunday mo girlfriend Nastya and Ale lost in
Как читается русскими буквами по английски этот текст : One Sunday mo girlfriend Nastya and Ale lost inthe woods . It was the fall . They went from my house on the East through the forest . @ They went , I showed them how to go . They went and wanted to cut through the forest . Get lost and do not know where they are . And then found out.
СРОЧНО НУЖНО
Ответ(ы) на вопрос:
Уан сандей май гёрлфренд Настя энд Эл лост ин зе вудс. Ит ваз зе фал. Зей вент фром май хаус он зе ист тауф зе форест. Зей вент ай шовед зем хов ту гоу. Зей вент энд вэнтед ту кут тауф зе форест. Гэт лост энд ду нот нов вуея зей а. Энд зен фаунд аут.