Как читается диалог русскими буквами по английски? Hetty: Hi. I am bad. My son is not here. Nick: Really? I can see seven monkeys now. Is he young? Hetty: Yes, he is. Nick: Is he tall? Hetty: No, he isn't. He is short. Nick: Is...

Как читается диалог русскими буквами по английски? Hetty: Hi. I am bad. My son is not here. Nick: Really? I can see seven monkeys now. Is he young? Hetty: Yes, he is. Nick: Is he tall? Hetty: No, he isn't. He is short. Nick: Is he happy? Hetty: No, he isn't. He isn't happy. He is sad.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хай ай эм бэд май сан ис нот хиа ай кэн си сэвэн манкейс нау ис хи тол ноу хи изнт хи ис шорт ис хи хэпи ноу хи исзнт хи изнт хэппи хи ис сэд
Гость
хэти хай айм дэд май сон ис нот хере. ник-ревли ? ай кэн си сэвэн манкейс ноую. ис хи юинг ? хэти- ес хи ис. ник- ис хи тал? ноу хи иснт. хи ис шот. ник- ис хи хэппи? хэти-ноу хи иснт. хи иснт хэппи. хи ис сэд.