Как читается этот текст!!!!!!!!!!!!!!!!Dashing through the snowO er the fields we goLauhing all the wayBells on bobtail ringMaking spirits brightWhat fun it is to laugh and singA sleighing song tonightChorus:Jingle bells, jingl...

Как читается этот текст!!!!!!!!!!!!!!!! Dashing through the snow O er the fields we go Lauhing all the way Bells on bobtail ring Making spirits bright What fun it is to laugh and sing A sleighing song tonight Chorus: Jingle bells, jingle bells Lingle all the way On! what fun it is to ride In a one - horse open sleigh Lingle bells, jingle bells, Lingle all the way; Oh! what fun it is to ride In a one - horse open sleigh. в слове oer после o сверху запятая
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дэшн троудж зе шоу О эа зе ваилдс ви гоу ... ол зе вэй Белс он бобтаил раин Мэкин спирайтс бридж Вот фан ит из ту .. энд син(г) Э ... сон(Г) ТОнидж Джинго белс - 2 раза .. ол зе вэй Он! вот фан ит из ту райдэ Ин э он - хоз оупен слейд Это Рождественская песенка! Ты незнаешь разве?? Некоторые слова я незнаю, прогугли!))