Как читается Hi' Lihda Thanks for your email. How are you? I'm doing my homework. All the family are here are here and busy too. Mum's in the living room. She making some phone calls. Dad's working in the garden. It's hard wor...

Как читается Hi' Lihda Thanks for your email. How are you? I'm doing my homework. All the family are here are here and busy too. Mum's in the living room. She making some phone calls. Dad's working in the garden. It's hard work. My little brother, Tom, is helping him. He's planting some flowers. My sister, Zoe, is having a good time though. She's playing games with her friend. What are you doing? Any plans for Sunday? Write back soon Love, Rosie
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хай Линда Сенкс фор ёр имэйл.Хау а ю?Ай эм дуинг май хомворк. Олл зе фэмэли а хир энд бизи ту.Мамс ин зе ливин рум.Ши мейкинг сам фон калс.Дэдс воркинг ин зэ гардэн.Итс хард ворк.Май литл бразэр, Том, из хэлпинг хим. Хи из плэнтинг сам флауэрс. Май систер, Зои, из хэвинг гуд тайм соух. Ши из плэинг геймз виз хёр фрэнд.Ват а ю дуинг?Эни пленс фор сандэй? Врайт бэк сун Лов, Роззи.
Гость
Хай Линда.хау а ю?а эм гоинг май хомворк. ол зе фэмили а хиа энд бизи туу.мамс ин зе ливинг рум.ши мейкинг сам фон колс.дэдс воркинг ин зе гаден .итс хэрд ворк.май литл бразер Том ис хелпинг хим. хис плентинг сам флауверс. май систер Зои ис хэвинг э гуд тайм сру. шис плеинг геймс виз хе   френд.Вот а ю дуинг?Эни плэнс фо сандей?врайт бэк сун лав ,Рози.