Как читается ? My granny is like a snail Beceuse shes slow and cant send \an email But l am like a mule Because lm stubborn but really cool

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Май грэнни из лайк э снеил, бикоз ши'з слоу энд кант сэнд эн емеил Бат ай эм лайк а мул Бикоз ай'м стабборн бат риалли кул :D
Гость
Май грэнни ис лайк э снэил Бекос шис слоу энд кант сэнд эн имэил Бат Ай эм лайк э мюл Бекос Айм стабборн бат рили кул