Как читается помогите очень нужно!!!at seven o'clock - I wake up and Igo to wash and put on at eight o'clock - I go to school at three o'clock - The houses at four o'clock - I eat at five-six o'clock - I learn lessons at sev...

Как читается помогите очень нужно!!! at seven o'clock - I wake up and Igo to wash and put on at eight o'clock - I go to school at three o'clock - The houses at four o'clock - I eat at five-six o'clock - I learn lessons  at seven o'clock - I watch TV at eight o'clock - nine hours - bean at ten o'clock - I Go To Sleep
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наберите в интернете словарь с транскрипцией и послушайте как там говорят