КАК ЧИТАЕТСЯ ПОМОГИТЕ СРОЧНО НУЖНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! at seven o'clock - I wake up and I go to wash and put on at eight o'clock - I go to school at three o'clock - The houses at four o'clock - I eat at five-six o'cl...

КАК ЧИТАЕТСЯ ПОМОГИТЕ СРОЧНО НУЖНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! at seven o'clock - I wake up and I go to wash and put on at eight o'clock - I go to school at three o'clock - The houses at four o'clock - I eat at five-six o'clock - I learn lessons at seven o'clock - I watch TV at eight o'clock - nine hours - bean at ten o'clock - I Go To Sleep
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Эт севен о'клок - ай вэйк ап энд ай гэу ту вош энд пут он. Эт эйт о'клок - ай гэу ту скул. Эт фри о'клок - зе хаусис. Эт фор о'клок - ай ит. Эт файв-сикс о'клок - ая лён лессонс. Эт севен о'клок - ай вотч тиви. Эт эйт о'клок - найн хаурс - бин. Эт тэн о'клок - ай гэу то слип.