Как читаются эти слова помогите пожалуйста To clean up neighbourhood To do the shopping To pick up litter To collect secondhand books To help children in a local hospital To do tricks To rake leaves To wash off graffiti To s...

Как читаются эти слова помогите пожалуйста To clean up neighbourhood To do the shopping To pick up litter To collect secondhand books To help children in a local hospital To do tricks To rake leaves To wash off graffiti To sew soft toys To help elderly and lonely people
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ту клин ап найнахуд ту ду зе шопинг ту пик ап дайтер ту коллект секундхэнд букс ту хэлп чилдрен а лошэл хоспитал ту ду трикс ту рэйк ливз ту воч оф грэфити ту сив софт тойс ту хелп едерли энд лонели пипл