Как доказать хлорид аммония состоит из алюминия и иона хлора,а сульфат аммония из

Как доказать хлорид аммония состоит из алюминия и иона хлора,а сульфат аммония изионов аммония и сульфат ионна
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"как доказать хлорид аммония состоит из алюминия и иона хлора" - тут щось не правильно (хлорид амонію - NH4Cl) напевно замість алюмінію мається на увазі NH4+ йон тому щоб виявити йони амонію потрібно додати лугу(NaOH ...) і підігріти. Відбувається реакція за такою схемою NH4Cl + NaOH = NaCl + NH3 + H2O  хлорид йони: NH4Cl + AgNO3 = AgCl + NH4NO3 далі (NH4)2SO4 сульфат йони: (NH4)2SO4 + Ba(NO3)2 = BaSO4 + NH4NO3