Как это читаеться русскими my room is big. it ls light. it ls clean before and fter classes. it ls white. it ls wooden. l have got windows.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Май рум ис биг. Ит ис лайт. Ит ис клин бефо энд афтэ класэс. Ит ис уайт. Ит ис вудэн. Ай хэв гот виндоус.
Гость
май рум ис биг. ит ис лайт.ит ис клин бефор энд афтер класес. ит ис вайт.ит ис вуден.ай хав гот виндовс.