Как это переводится ставлю 50 баллов 1.Біз дене мүшеміз сау болу үшін тамақтанамыз. 2.Ол бізге өте маңызды,себебі,тамақтану өміріміздегі маңызды кездердің бірі.Тамақтанып тұру ағзамызды жақсартады. 3.Тамақтану кезінде мәдениет...

Как это переводится ставлю 50 баллов 1.Біз дене мүшеміз сау болу үшін тамақтанамыз. 2.Ол бізге өте маңызды,себебі,тамақтану өміріміздегі маңызды кездердің бірі.Тамақтанып тұру ағзамызды жақсартады. 3.Тамақтану кезінде мәдениетті де сақтау қажет.Тамақтанып отырған кезде сөйлемеу.Және тағыда басқалары.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1мы едим еду затем чтобы мы были здоровы. 2это для нас очень важно потому что есть еду очень важно для нашей жизни. если мы будем есть то наш организм будет здоров 3. когда ты ешь надо соблюдать и манеры. во время еды не надо говорить. и многие другие