Как отмечают Наурыз использ слова, праздник наурыз, дастархан, домбра, кобыз, респ?

Как отмечают Наурыз использ слова, праздник наурыз, дастархан, домбра, кобыз, респ??бликиа, казакстан, жайляу, байга, айтыс.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наурыз қазақ халқының жаңа жылы.Наурызда бүкіл қазақ отбасы наурыз көже жасайды,дастархан жайады,қонақ күтеді.Аталарымыз домбыра ,қобыз тартып береді.Наурызда ойындар ойналады олар: бәйге,арқан тартыс,алты бақан т.б.Наурыз күні көп айтыс болады.Біздің Қазақстан Республикамыз наурызды жақсы тойлайды.