Как подругому Теплый день-... зымовый ранок-... темна кимната-... высокый берег-... нове взуття-... молоди дерева

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ясный день,незнаю, страшная комната, крутой берег,незнаю, новое дерево
Гость
теплий день - сонячний день зимовий ранок - холодний ранок темна кімната - похмура кімната високий берег - крутий берег нове взуття - недавнє взуття молоді дерева - нові дерева