КАК ПРАВИЛЬНО ЧИТАЕТСЯ ill fever runny nose sore throat cough outside poor you I hope you are better soon

Гость
ил фивэ рани ноуз со схроат каф аутсайд пуэ ю ай хоуп ю а бэтэ сун