Как правильно поставить знаки припинания? Наша школа нова за школою великий сад далі зеленіє шкільний город біля входу в приміщення ростуть кущі троянд ми любемо свою школу.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наша школа нова. За школою великий сад. Далі зеленіє шкільний город. Біля входу в приміщення ростуть кущі троянд. Ми любимо свою школу.