Как правильно прочить текст на английском языке - Chuckles, come here! Oh no! He's in the house! Where's Mummy? Look! Mummy's in the kitchen. Where's Daddy? He's in the bedroom. But where's chuckles? Quick! Let's go!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
чаклс кам хиа! оу ноу! хис ин зэ хаус! вэрис мами? люк! мамис ин зэ китчен. вэрис Дади? хис ин зэ бэдрум. бат вэрис чаклс? кьюк! лэтс ГОУ!