Как правильно прочитать песню ,напишите пожалуйста русскими буквами At the circus In the town, Nheres a very funny clown! The clown can run, And the clown can jump, Run and jump all day, Hey! At the circus In the town, Theres a...

Как правильно прочитать песню ,напишите пожалуйста русскими буквами At the circus In the town, Nheres a very funny clown! The clown can run, And the clown can jump, Run and jump all day, Hey! At the circus In the town, Theres a very funny chimp! The chimp can climb, And the chimp can swing, Climb and swing all day, Hey!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
æt ðə ˈsɜːkəs ɪn ðə taʊn, ðeər ɪz ə ˈvɛri ˈfʌni klaʊn! ðə klaʊn kæn rʌn, ænd ðə klaʊn kæn ʤʌmp, rʌn ænd ʤʌmp ɔːl deɪ, heɪ! æt ðə ˈsɜːkəs ɪn ðə taʊn, ðeər ɪz ə ˈvɛri ˈfʌni ʧɪmp! ðə ʧɪmp kæn klaɪm, ænd ðə ʧɪmp kæn swɪŋ, klaɪm ænd swɪŋ ɔːl deɪ, heɪ!