Как прочитать этот стих ? помогите срочно Have you met famous people? Have you tried English tea? Have you ever fallen off a very high tree? Have you ever played golf? Have you lost? Have you won? And what's the coolest thing ...

Как прочитать этот стих ? помогите срочно Have you met famous people? Have you tried English tea? Have you ever fallen off a very high tree? Have you ever played golf? Have you lost? Have you won? And what's the coolest thing you have ever done? Misha: I have met Elton John, And I've tried English tea. I have never fallen off a very high tree. But when I was eleven, I did a parachute jump. And that's the coolest thing I have ever done.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хэв ю мет фэймес пипл? Хэв ю трайт инглиш ти? Хэв ю эвер фолен оф э вэри хай три? Хэв ю эвер плэйт гольф? Хэв ю лост? Хэв ю вон? Энд вотс зэ колест цинк ю хэв эвер дан? Миша: Ай хэв мет Элтон Джон, энд Айв трайт инглиш ти. Ай хэв нэвер фолен оф э вэри хай три. Бат уэн ай воз элевен, ай дид э парашют джамп. Энд зетс зэ колест цинк ай хэв эвер дан.