Как проявляется русский национальный характер в повести Тарас Бульба ( СРОЧНО ) заранее спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тарас Бульба - український козак,який був патріотом України.Волю своєї держави(квітучої України) він хотів здобути будь-якою ціною,навіть власним життям був готовий пожертвувати.В цьому проявляється сильний,незламний український дух.