Как слово просклонять по падежам и фанэтический разбор слово өзгеріс даю 20 балов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А өзгеріс І өзгерістің Б өзгеріске Т өзгерісті Ж өзгерісте Ш өзгерістен К өзгеріспен өз гер іс-  7ә 7д 3буын(1-тұйік 2-бітеу 3-тұйік) ө д-ты   ашық ер з д-сыз ұяң г д-сыз үяң е д-ты жін  ашық  ез р д-сыз үнді і д-ты қысаң  ез с д-сыз қатаң