Какие особенности строения и способы питания различают у птиц открытых пространс

Какие особенности строения и способы питания различают у птиц открытых пространств, водоплавающих, обитающих на побережьях водоёмов и на болотах, добывающих насекомых в воздухе и у хищников? ( 5 предложений максимум!!!)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Спосіб живлення птахів залежить від будови дзьоба птахів. Наприклад: Дятел вспомомощью свого дзьоба,раздалбывает кору дерева і здобуває собі їжу. Спосіб живлення хижаків зокрема залежить від їх власного будови(зір,кігті іт.д) і в який час доби вони полюють. Наприклад: Сова полює вночі і бачить свою здобич у темряві на великій відстані. Орел або сокіл можуть побачити свою здобич на високому відстані і схопити свою здобич у польоті