Какие реки (в горах и на равнинах ) имеют максимальный и минимальный сток?как это связанно с осадками,рельефом,и другими факторами?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай ваш маршрут проходить від школи у с.Михалино (квадрат 6811) до річки Андоги (квадрат 6610)  Опишіть свій маршрут за планом: 1. У якому напрямку рухались, яку відстань пройшли? 2. Якими видами дорожньої сітки проходили? 3. Які географічні об’єкти зустрічалися вздовж маршруту? 4. На якій ділянці маршруту вам було найважче йти (найбільша кру-тість схилу)? 5. Яка місцевість і на скільки метрів вища: початкової чи кінцевої точокмаршруту? 6. Які прямокутні координати початкової і кінцевої точок вашого марш-руту?                    Срочно  Помогите плиз