Какие видоизменения корней вы знаете какие функции они выполняют

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тип характеристика корнеплоди-відкладання поживних речовин у головному корені .(напр.буряк) Бульбокорені -відкладання поживних речовин у бічних або додаткових коренях Повітряні корені-вбирають воду з повітря. Дихальні корені-забезпечують диханя в болотних рослин Ходульні корені -утримують рослину. Корені -присоски-у рослин -паразитів або рослин напів паразитів. Корені -причіпки-закріплюють рослину.