Каким должен быть друг?Мини сочинение на казахском языке.С переводом на русский пожалуйста.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ар адаммин оз досы болуы кажет.Дос ол киындыгымен болиседи,кез-келген жагдайда комектеседи.онымен адам сыр болиседи.Дос адал мейрмди саган отирик айытпайтн адам.Нагыз дос уадесинде ту- ради.Менинде досм бар.Ол о те жаксы адам. Ар адамнин досы болуы керек