Календарь памятных Дат посвящённую кузьме минину и Дмитрию пожарскому

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За попередніми даними, близько 8.20, у Криворізькому районі, біля села Лозоватка, сталося зіткнення позашляховика, в якому знаходився співак, та вантажівки.Травми, отримані Андрієм Кузьменком, виявилися несумісними з життям. Музикант загинув на місці.Андрію було 46 років. У нього залишилися дружина Світлана та дочка Марія"Сталося зіткнення машини Toyota Sequoia з "Газ-53 ", який перевозив молоко. Це було зустрічне зіткнення. Орієнтовно посередині проїжджої частини. Обставини з'ясовуються. Удар був дуже великої сили, вантажний автомобіль знаходиться в кюветі. Дуже сильно постраждала машина Кузьми", - сказав голова Державтоінспекції України Анатолій Сіренко в ефірі "112 каналу", пише "ТСН".У страшній ДТП загинув Андрій Кузьменко. Фото з сайту "Первый Криворожский"