Камінь падає в ущелину протягом 6 с. Яку глибину має ущелина, якщо початкова швидкість дорівнює 20 м/с?
Камінь падає в ущелину протягом 6 с. Яку глибину має ущелина, якщо початкова швидкість дорівнює 20 м/с?
Ответ(ы) на вопрос:
[latex]h = V_0t + \frac{gt^2}{2} [/latex]
V₀ - начальная скорость ( 20 м/c )
g - ускорение свободного падения ( 10 Н/кг )
t - время ( 6 с )
[latex]h = 20*6 + \frac{10*6^2}{2} = 120 + \frac{10*36}{2} = 120 + \frac{360}{2} [/latex] = [latex]120 + 180 = 300 m [/latex]
Не нашли ответ?
Похожие вопросы