Kate___already____the floor (sweep) They___just______the poem (write) We_____ ____ together for 6 years (work) Напишите в + и -

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Kate_has __already__swept __the floor (sweep) Kate_hasn't ___swept __the floor yet They_have __just___written ___the poem (write) They_haven't  __just___written ___the poem We___have   worked __ ____ together for 6 years (work) We___haven't  worked __ ____ together for 6 years