Катер пливе 4 години вниз за течією з пункту А в пункт Б.У зворотному напрямку проти течії катер пливе 6 годин.Скільки годин необхідно,щоб течія віднесла м'яч з пункту А в пункт Б?- помогите очень срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відстань між пунктами А і В равна х км. Швидкість катера по течія річки буде: v (швидкість) = S (відстань) / t (час) = х / 4 км/год Швидкість катера проти течії річки складає: v (швидкість) = х / 6 км/год швидкість течії річки= (v(по течії)-v (проти течії)):2 v (річки) = (х / 4-х / 6): 2 = (3 х-2х) / 12:  2 = х / 12: 2 = х / 24 км/час t = S / v = х: х / 24 = 24 (години) Відповідь: 24 години необхідно,щоб течія віднесла м'яч з пункту А в пункт Б.