Катер проплив за течією річки 79,68 км і проти течії 45,76. швидкість катера у стоячій воді 30,9 км/год, а швидкість катера проти течії 28,6 км/год.Скільки часу ріхався катер???

Катер проплив за течією річки 79,68 км і проти течії 45,76. швидкість катера у стоячій воді 30,9 км/год, а швидкість катера проти течії 28,6 км/год.Скільки часу ріхався катер???
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 30,9-28,6 = 2,3км. за год швидкість течії 2) 30,9+2,3 = 33,2 км. за год швидкість катера за течією 3) 79,68/33,2 = 2,4 год плив катер за течією 4) 45,76/28,6 = 1,6 год плив проти течії 5) 2,4+1,6 = 4 год рухався катер.  
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы