Катети прямокутного трикутника дорівнюють 5 м і 12 м.Знайдіть висоту трикутника,проведену до гіпотенузи.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
висота = половині гіпотенузи а гіпотенуза за теоремою піфагора = 13 12в квадраті* 5в квадраті= 13 в квадраті тоді висота =6,5 м
Гость
[latex] h_{c}= \frac{ab}{c}= \frac{12*5}{13}=4,7 [/latex] 13 - це гіпотенуза, її знайшли за теоремою Піфагора