Казак тили 3 сынып 59 бет 6 жаттыгу сурет бойынша әңгіме құрау

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Биздин аулымызда мереке отип жатыр. Ажелер мерекеге тамак дайындап жур. Агаларымыз киыз уйди дайындап жур. Ал ауылымыздын жигиттери ат жарысын откизип жатыр. Ар бири атын ждарыска дайындлап, жарыс басталды . Жигиттер камшымен шабып басты. Жарыста Азамат, Болат жане Нурлан биринши болып келди. Оларга бари алгыс айтты.