Характеристика Дон Кіхата . характеристика Санчо Панса. УВАГА це різні питання!!!!!!!!!!! наперед дякую

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Санчо Панса - добрий чолов"яга,який був бідним землеробом та мешкав в одному селищі з Дон Кіхотомю Сподіваючись розбагатіти, він погоджується бути зброєносцем у лицаря з Ламанчі. Простодушність у нього поєднується з хитрістю, а наївність  - з практичним поглядом на життя. Образ Санчо Панси - це втілення людини з народу, носія нароної мудрості, але одночасно простого , наївного. З часом Санчо змінюється під впливом безкорисливого Дон Кіхота.