Характеристика образу Климка в повісті Григора Тютюнника "Климко"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Климко – сирота, головний герой автобіографічної повісті Григора Тютюнника. Образ Климка втілює ідеал людини. У маленькій сирітській душі Климко носив стільки доброти, милосердя і співчуття до знедолених і стражденних, що не побоявся в одинадцять літ вирушити в далеку дорогу по сіль, аби тільки допомогти близькій людині — своїй учительці — не померти з голоду. Скільки натерпівся й намучився за свою двотижневу дорогу маленький лицар, скільки разів ризикував бути вбитим, замерзнути десь на полі під копицею — адже йшла війна і заходити в села було небезпечно. Та хлопчик ішов: його вело дорогою поневірянь милосердия.Риси характеру Климка: щирий, добрий, працьовитий;) мужній, вольовий; ,благородний, чуйний, уважний, турботливий,) винахідливий. Прагнення Климка ,) прагнення навчитися; відповідальний за доручену справу;) шанобливе ставлення до дружби Значення образу Климка . залишився сиротою, так само як і автор твору; виховувався у дядька, який теж загинув від німецької бомби; в) риси характеру.