Характеристика Образу Софійки "Русалонька із 7В" Только коротко пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сфія героїня повісті Марини Павленко  Русалка.... ,була :мрвійницею ,доброю ,незвичайною . її коханий нерозумів що,вона його кохаю ,тому дівчмна вирішила допомогти йому ,й позбавити його прокляття .Героїні - це вдалося ,і її коханий зрозумів її натяк і теж її покохав по справжньому ,але в її снах . Отже цей тврір. нас учиймріяти в чудо й кохати.