Характеристика персонажів твору "Таємне товариство боягузів"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прізвище, ім’я та по батькові персонажа Джура Клим Миколайович Місце проживання У звичайному місті, у звичайному будинку Вік Середній шкільний Батьки, рідні Батьки — археологи, часто бувають у далеких відрядженнях; бабуся — скромна прибиральниця в банку, насправді ж — відомий учений-винахідник, рятівник Землі Риси характеру Клима Боязливий, потім сміливий, мужній, совісний, винахідливий, кмітливий, любить своїх близьких і всіх людей Поведінка, вчинки Спочатку боїться, потім переборює поступово свій страх, радий допомогти, здатний на сміливі вчинки заради порятунку близьких і всієї Землі; виявляє кмітливість Заняття Грає на скрипці Стосунки з однолітками, дорослими, рідними Спочатку — не впевнений у собі, боязкий, не може дати відсіч; рідних любить, поважає, робить усе заради них