Характеристика твору Шевченка "Кавказ" Будь ласка поможіть дуже треба срочно!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Кавказ"- поема Тема: зображення загарбницької політики російського самодержавства. Ідея: засудження загарбницької політики російського самодержавства, заклик до боротьби поневолених народів, схвалення мужньої боротьби горців за свою незалежність. Головні герої: кавказькі народи, загарбник. Присвята- Якову де Бельмену Символи: Прометей-нескорений народ Орел- символ влади