Характеристика Вадима Кулаківського з повісті Русалонькка з 7-В або прокляття роду Кулаківських. пж очень строчноооооооооооооооооооооооооо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вадим зневажає Сашка, називає його бомжиком, але хлопчик не дуже переймався таким ставленням. Саме Сашко в усьому підтримував Софійку, допоміг їй позбавитися привидів.